Angielski i Niemiecki

Język Angielski

Intuicja i spontaniczność pomaga w nauce

Ucząc języka angielskiego i niemieckiego wykorzystujemy naturalne predyspozycje dziecka: jego spontaniczność, działanie intuicyjne, potrzebę ruchu i nieustanną imitację zachowań. Przedszkolaki uczą się poprzez zabawę. Podczas nauki aktywujemy wszystkie zmysły: dzieci słuchają, patrzą, powtarzają oraz „dotykają” nowo poznanych słów, co sprawia, że zupełnie nieświadomie i bez wysiłku przyswajają sobie słówka i zwroty, z którymi w wieku późniejszym mogą mieć trudności.

Podstawowymi zasadami prowadzonych zajęć są: dobrowolne uczestniczenie w ćwiczeniach i zabawach, ciekawe zajęcia wykorzystujące różne pomoce dydaktyczne (obrazki, rekwizyty, przedmioty rzeczywiste, nagrania z płyt, karty pracy, kolorowanki i wyklejanki) oraz bardzo częste powtarzanie przyswojonego już materiału.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Maluchy, w przeciwieństwie do starszych dzieci i dorosłych, przyswajają sobie języki, a nie świadomie się ich uczą, przez co będą miały lepszą wymowę, a także wyczucie języka i kultury. Nauka kolejnych języków będzie dla nich łatwiejsza

Zapewniamy przyjazne i bezpieczne środowisko, w którym dzieci bez stresu mogą otworzyć się na przyswajanie nowych umiejętności – w tym języków obcych.

Opinie o Zajęciach

user-1

Bartłomiej K.

Byłem zaskoczony tym, jak moja córka szybko "łapie" nowe słówka i całe frazy - szczególnie po angielsku. Dla mnie najważniejsze jest to, że dzięki tym zajęciom polubiła naukę angielskiego.
user-2

Basia O.

Wiem z doświadczenie, że dzieci w tym wieku muszą przede wszystkim dobrze się bawić, a uczyć jedynie przy okazji. I tak jest właśnie na tych lekcjach. Nasz Oluś bardzo lubi obie Panie od języków 😉
Price: $18.00 / Day
  • 25
  • 6
  • 9am - 11:30am
  • Monday, Wednesday
  • English

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

W naszym przedszkolu Twoje dziecko rozwinie swoje talenty w bezpiecznym i wspierającym środowisku.
  • +48 607 378 883
  • kontakt@kotekleon.pl
  • ul. Akacjowa 144, Wola Hankowska
Zapisz Swoje Dziecko